«Степ і воля – козацька доля»

04 жовтня 2018 року на благодатній землі, ожила славна сторінка історії України — V щорічний фестиваль «Степ і воля – козацька доля»!

О 12.30 великою ходою учасників та гостей фестивалю розпочався V щорічний фестиваль «Степ і воля – козацька доля», на чолі з вихованцями кінноспортивного клубу «Терсан».

Відкрили захід урочистим виступом: заслужений діяч естрадного мистецтва України, начальник відділу культури Скадовської райдержадміністрації - Ольга Миронець, яка привітала усіх присутніх та запросила до слова співзасновника фестивалю, сільського голову села Благодатне — Василя Козака.

Привітавши усіх присутніх, як гостинні господарі передали естафету вітань почесним гостям: заступнику голови облдержадміністрації Олександру Адамчику, отаману Богатеренко Івану та ін.

Високий рівень та виконавську майстерність показали творчі колектив клубних закладів Скадовського району: народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), а також колективи Михайлівського СБК, Шевченківського СБК, Тарасівського СК, Приморського СБК, Широківського СБК, Володимирівського СБК, Улянівського та Благодатненського СБК.

Масове гуляння продовжили: оркестр головного управління національної поліції в Херсонській області (керівник підполковник поліції Колісник Анатолій Анатолійович) разом з арт-гуртом головного управління національної поліції в Херсонській області (керівник Чухалов Роман Анатолійович), козацький хор учнів ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона (художній керівник – Калініченко Микола Григорович) та інші гості. Спеціальним гостем свята став український співак Олександр Кварта.

Розважальна програма, присвячена Дню села Благодатне продовжилась конкурсом керівників клубних закладів Скадовського району «Я — козачка». В якому учасниці змагались кулінарними здібностями, частуванням гостей українськими стравами, харизмою та талантами. Перемогу здобула Надія Скурихіна, директор Приморського сільського будинку культури.

Фестиваль козацької творчості видався багатолюдним, світлим, з посмішками та піднесеним настроєм і вкотре довів – козацькому роду не буде переводу!