Спільний семінар-навчання для бухгалтерів підприємств, організацій та установ району.

З ініціативи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області в особі начальника Сергія Олександровича Мазного    22 квітня 2019 року проведено спільний семінар-навчання для бухгалтерів підприємств району за участі фахівців Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості та Управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

На заході були присутні 40 бухгалтерів провідних підприємств району.

Представники служб розповіли про зміни в чинному законодавстві, новації у роботі та детально ознайомили з вимогами заповнення та подання звітності до Фондів.

Присутні бухгалтери отримали багато корисної інформації та мали можливість поспілкуватись із спеціалістами, отримати відповіді на всі задані питання.