Спільна допомога учасникам бойових дій

Війна несе для суспільства економічні, політичні, соціальні та психологічні наслідки. Учасники бойових дій, отримують велике психологічне навантаження, з яким не завжди можуть самостійно впоратись. Тому своєчасна допомога фахівців із соціальної роботи та психологів стає все більш актуальною.

24 жовтня 2019 року працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) в приміщенні Олександрівської сільської ради проведено робочу зустріч з учасниками бойових дій та членами їх сімей на тему: «Соціальний захист учасників АТО».

У заході взяли участь 9 осіб, які повернулися із зони проведення бойових дій та проживають на території Олександрівської сільської ради.

Основна мета заходу – сприяння всебічному вирішенню комплексу питань, пов’язаних з реалізацією прав учасників бойових дій та членів їх сімей. Актуальними для учасників бойових дій та їх сімей залишаються питання стосовно отримання земельних ділянок, влаштування дітей до дитячих оздоровчих таборів, проходження безоплатного медичного обстеження та психологічної реабілітації в оздоровчих закладах, а також можливість безоплатного проїзду по території України.

Надані пропозиції учасників бойових дій та їх близьких стали поштовхом до активізації подальшої спільної роботи працівників органів державної влади, місцевого самоврядування та інших служб у наданні необхідної допомоги.