Соціальна робота з неповнолітніми правопорушниками

10 квітня 2018 року у приміщенні районного центру зайнятості фахівцями Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного центру зайнятості, Скадовського РВ уповноваженого органу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України та інспектором ювенальної превенції СП Скадовського відділення Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області проведено спільну зустріч з неповнолітньою Д., засудженою до покарання без позбавлення волі та її батьком.

Метою заходу було надання рекомендацій родині та отримання комплексу соціальних послуг, в тому числі проходження психолого-діагностичного обстеження для обрання майбутньої професії.

Тестування, яке пройшла неповнолітня Д. складалося з трьох етапів та дало змогу виявити її професійні схильності. Фахівець центру зайнятості знайшла підхід до дівчини, завдяки чому дитина змогла розкритись та проявити себе.

Наприкінці тестування дівчина отримала роздруковані результати із відображенням шкали найбільш відповідних для неї професій. На підставі рівня інтересів до різних видів діяльності дитина зможе успішно реалізувати себе у професії, до якої має необхідні здібності та схильність.

Організація таких зустрічей із спеціалістами різних структур в роботі з неповнолітніми стали традиційними, фахівці допомагають підліткам відновити життєві орієнтири, сформувати позитивну соціальну поведінку та допомагають їх батькам у вихованні дітей.