Соціальна профілактика повторних правопорушень

05 березня 2018 року в приміщенні Скадовського районного відділу уповноваженого органу з питань пробації південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації  Міністерства юстиції України фахівець Центру взяв участь у реєстрації клієнта пробації, громадянина С. З ним проведено індивідуальну соціально-профілактичну роботу та поінформовано про соціальні послуги, які на безоплатній основі можуть отримувати особи, які перебувають у конфлікті з законом.

Окрім того, попередньо встановлено що громадянин С. є особою з числа безпритульних, постійного місця роботи не має, одяг відповідно до сезону відсутній. Працівниками Центру та органу пробації зібрано гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, продуктів харчування, яку передано громадянину С.

Також спільними зусиллями отримано попередню домовленість з приватним фермерським господарством, яке погодилося на постійній основі працевлаштувати С. та забезпечити його проживання та харчування.

На даний час громадянин знаходиться у пункті обігріву, після судового засідання та зняття з обліку органу з питань пробації він переїде до Голопристанського району на постійне місце роботи і проживання.