Соціальна профілактика повторних правопорушень

18 січня 2018 року в приміщенні Скадовського районного відділу уповноваженого органу з питань пробації південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації  Міністерства юстиції України відбулася робоча нарада з питань координації взаємодії, під час роботи з неповнолітніми та молоддю, які перебувають у конфлікті з законом. Після наради узгоджено план спільних дій на 2018 рік та обговорено питання щодо важливості проходження флюорографічного обстеження усіма клієнтами органу з питань пробації, як таких, що перебувають у групі ризику.

Фахівець Центру взяв участь у реєстрації обліковців органу з питань пробації, з якими проведено індивідуальну соціально-профілактичну роботу та поінформовано про соціальні послуги, які на безоплатній основі можуть отримувати особи, які перебувають у конфлікті з законом.

По закінченню прийому усім присутнім надано контактну інформацію районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та запропоновано продовжити подальшу роботу в індивідуальній формі.