Соціальна допомога сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини

Одним із пріоритетних напрямків роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) є надання комплексу соціальних послуг родинам, які потрапили у складні життєві обставини, в тому числі багатодітні та малозабезпечені родини, які проживають на території Скадовського району.

23 квітня 2020 року заступник голови районної державної адміністрації спільно та заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з соціальним працівником відвідали багатодітну родину.

В ході роботи з родиною, члени комісії перевірили стан дотримання санітарно – гігієнічних умов проживання та переконались, що діти забезпечені відповідним одягом та взуттям, необхідними речами для розвитку та навчання.

Завдяки тісній співпраці органів державної влади, органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та приватних підприємців, волонтерів та громадських організацій району для родин, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги надано набори продуктів харчування.

Гуманітарна допомога надасть змогу сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах подолати наслідки карантину.