Соціальна допомога родинам з числа внутрішньо - переміщених осіб

В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах та у зв’язку із запровадженням карантину значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги.

23 квітня 2020 року заступник голови районної державної адміністрації спільно з заступником директора - начальником відділу соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) та соціальним працівником Лазурненської селищної ради відвідано родину з числа внутрішньо-переміщених осіб, яка проживає на території Лазурненської селищної ради.

В ході роботи, членам сім’ї надано необхідні соціальні послуги.

Під час карантину, від кризового штабу, родині надано продукти харчування.

На час карантину спільна робота щодо наданню гуманітарної допомоги родинам, які потрапили в складні життєві обставини буде продовжуватись.