Сімейні форми виховання і влаштування дитини до родини

Під гаслом «Кожна дитина повинна виховуватись у повноцінній родині» 10 серпня 2018 року працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (далі-Центр) спільно з працівником управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації у місті Скадовську організована та проведена інформаційно-роз`яснювальна акція на тему: “Сімейні форми виховання і влаштування дитини до родини».

Метою акції було інформування населення про сімейні форми виховання: усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім`ї, дитячі будинки сімейного типу та пошук кандидатів, які готові взяти на виховання дітей і подарувати їм щасливу долю.

Під час акції спеціалісти Центру надавали учасникам акції інформацію щодо Законодавства України, про створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей патронатних вихователів.

Акцією було охоплено 48 осіб з числа мешканців міста та відпочиваючих, розповсюджено 48 інформаційних буклетів.

Робота в даному напрямку буде продовжена.