Шукаємо кандидатів у прийомні батьки

Ми з дитинства відчуваємо материнську ласку, батьківську допомогу, і цю підтримку ми отримуємо в родині, але є діти, які позбавлені батьківського піклування.

Проблема дитячого сирітства залишається актуальною для нашого суспільства. За останні декілька років змінилися пріоритети державної політики щодо виховання  дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Перевага надається усиновленню таких дітей або ж влашуванню їх на виховання у сімейні форми, такі як дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї.

З метою популяризації сімейних форм виховання дітей, 14 березня 2019 року директор  Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) для 25 вчителів Лазурненської загальноосвітньої школи провів бесіду на тему: «Сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Учасникам надано інформацію щодо створення сімейних форм виховання дітей, обговорено порядок влаштування їх до таких сімей, права та обовʼязки прийомних батьків, батьків вихователів, опікунів, усиновителів, їх основні завдання та цілі.

Одній родині, яка виявила бажання створити прийомну сім’ю надана індивідуальна консультація. Працівники Центру й надалі будуть проводити інформаційну роботу щодо пошуку нових кандидатів у прийомні батьки, опікуни, усиновителі.