Семінар-тренінг для безробітних жінок

16.10.2019 року у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості, відбувся одноденний профорієнтаційний семінар-тренінг для безробітних жінок «Психологічні аспекти працевлаштування жінок в сучасних умовах». Цей захід був проведений із залученням сертифікованого тренера-психолога Людмили Коляки. Основна мета цього тренінгу: сформувати активну життєву позицію безробітних жінок; звернути увагу учасниць тренінгу на ті ресурси в житті, які вони мають на даний час; підняти їх самовпевненість та самооцінку для усвідомленого планування особистого життя та працевлаштування. Під час заходу, методом «мозкового штурму» учасниці дізналися про основні внутрішні та зовнішні перепони, які стають на заваді працевлаштуванню жінок. За допомогою різноманітних психологічних вправ, жінки змогли визначити свої особисті ресурси, мали змогу розширити бачення себе та своїх якостей, зняти  внутрішні перешкоди при самопрезентації себе під час проходження співбесіди. А тестування допомогло присутнім учасницям звернути увагу на своє ставлення до життя та до себе, визначити рівень своєї самооцінки. Сподіваємося, що всі знання та навички, які були отримані жінками на цьому заході допоможуть їм набути впевненості в собі, реалізувати свій особистий потенціал та знайти якомога швидше бажану роботу.