Щастя дитини – мати родину!

У сучасному світі багато родин розлучаються, залишаючи дітей виховуватись в неповних сім’ях. Одним з напрямків роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центру) є пропаганда сімейних цінностей.

15 травня 2019 року з нагоди відзначається в районі Міжнародного дня сім’ї, працівниками Центру організовано та забезпечено необхідним матеріалом захід під назвою: «Щастя дитини – мати родину!» для здобувачів освіти 1 - 4 класів Скадовської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3, які виховуються у сім’ях учасників бойових дій, внутрішньо – переміщених осіб та інших категорійних родинах. Загалом у заході взяли участь 50 дітей та 9 дорослих.

Мета заходу - об’єднати та згуртувати сім’ї Скадовського району заради того щоб діти виховувались у повних родинах та пропаганда сімейних традицій.

Працівники Центру розповіли дітям про історію виникнення свята Дня сім’ї та основні напрямки роботи працівників щодо збереження повних сімей в районі та успішні історії щодо повернення дітей до родини.

Захід проводився в пізнавально – ігровому форматі завдяки групі аніматорів «Смайлики», з композицією «Сім'я» в костюмах міньйонів.

Під час рухливих ігор представники комунальної установи «Центр дитячої та юнацької творчості» проводили для дітей майстер – клас з виготовлення привітальних квітів, фоторамок для сімейних фото та поробок «Моя родина».

Після проведеного заходу відбувся конкурс малюнків на асфальті під назвою: «Моя родина найкраща!», по закінченню якого всі учасники отримали заохочувальні подарунки.