«Розвиток сімейних форм виховання в районі»

Мати власну родину – право кожної дитини.  Та нажаль, не всі діти мають можливість скористатися цим правом через скрутне життєве становище, в яке потрапили батьки. Тому, аби в разі термінового вилучення дитини з родини, не влаштовувати її до інтернатного закладу в Скадовському районі продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з розвитку сімейних форм виховання.

05 червня 2020 року працівником Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з представниками служби у справах дітей районної державної адміністрації та території Тарасівської та Благодатненської сільских рад проведено зустріч на тему: «Розвитк сімейних форм виховання в районі».

Мета заходу – співпраця з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, освітніми установами та організаціями району, поширення інформації стосовно сімейного виховання дітей, які виховуються у сім’ях батьки яких неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, пошук кандидатів для створення патронатних родин, прийомних родин, дитячих будинків сімейного типу та розповсюдження  буклетів/листівок відповідної тематики.

В ході обговорення учасникам надано інформацію щодо розвитку сімейних форм виховання та складені рекомендації щодо подальшої спільної роботи працівників Центру з закладами освіти щодо інформування населення про альтернативні форми виховання дітей в районі.