Розвиток сімейних форм виховання дітей зі статусом

Мати власну родину – право кожної дитини.  Та нажаль, не всі діти мають можливість скористатися цим правом через скрутне життєве становище, в яке потрапили батьки. Тому, аби в разі термінового вилучення дитини з родини не влаштовувати її до інтернатного закладу або лікарні, в Скадовському раойні продовжується інформаційна компанія з розвитку сімейних форм виховання.

Захист прав та законних інтересів дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є одним із пріоритетних напрямків роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (далі – Центр).

Працівниками Центру проводиться  інформаційно – роз’яснювальна робота щодо пошуку та направлення на навчання кандидатів в опікуни/піклувальники, усиновлювачі, прийомні батьки, батьки – вихователі та патронатні вихователі, яким надається консультування та всебічна допомога щодо збору та отримання необхідних документів.

Протягом 2020 року Центром підготовлено до проходження навчання цих кандидатів із числа 9 осіб/сімей.

Чужих дітей не має. Не будьте байдужими до дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо Ви бажаєте створити опікунську родину, прийомну родину, дитячий будинок сімейного типу або стати патронатними вихователями звертайтесь за адресою:                     м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 32, ІІІ поверх, контактний телефон: 0553750105.