Розвиток сімейних форм виховання дітей

Мати власну родину – право кожної дитини.  В Скадовському районі продовжується інформаційна кампанія з розвитку сімейних форм виховання дітей.

17 вересня 2019 року в приміщенні Лазурненської селищної ради працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) організовано зустріч з багатодітними родинами, які проживають в селищі Лазурне на тему: «Розвиток сімейних форм виховання, як альтернатива інтернатним закладам». В зустрічі взяли участь працівники Центру, служби у справах дітей районної державної адміністрації та Лазурненської селищної ради.

Мета заходу – вивчення потреб багатодітних родин, поширення позитивного досвіду виховання дітей в таких родинах, популяризація сімейних форм виховання дітей, пошук кандидатів для створення патронатних родин, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

В ході обговорення працівниками Центру надано інформацію щодо розвитку сімейних форм виховання дітей в районі, як альтернативи інтернатним закладам, необхідності виховання дітей в сім’ях патронатних вихователів, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Учасники зустрічі відзначили необхідність продовження інформаційної кампанії щодо популяризації сімейних форм виховання дітей.