Робота з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті з законом

22 січня 2018 року в приміщенні Скадовського районного відділу уповноваженого органу з питань пробації південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації  Міністерства юстиції України, відповідно до плану спільних дій з неповнолітніми, які відбувають покарання без позбавлення волі, відбувся спільний захід працівників органу з питань пробації, фахівця Центру та неповнолітньої засудженої Д. С.

З дитиною проведено профілактичну бесіду з метою попередження скоєння нею повторних правопорушень, обговорено умови відбування строку покарання та наслідки їх порушення.

З метою виявлення поточного психоемоційного стану дитини, неповнолітня С. пройшла психологічне тестування, результат якого буде враховуватись під час корекції індивідуального плану роботи з родиною Д. С.

Також, в рамках заходу дитина ознайомлена з матеріалами лекції до Дня соборності України, історією виникнення цього свята та його значення в історії нашої держави.

Індивідуальний підхід до кожної особистості, підвищення її обізнаності з питань історії нашої держави, культурних та історичних цінностей, сприяє попередженню скоєння ними повторних правопорушень.