Робоча зустріч з працівниками РДА

Сьогодні в залі засідань Скадовської районної державної адміністрації відбулась зустріч директорки Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Катерини Андрющенко та заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг Олександра Скряги з трудовим колективом установи, в якій очікується вивільнення працівників у зв’язку зі скороченням штатної чисельності працюючих.

Працівникам районної державної адміністрації була надана інформація про послуги служби зайнятості, переваги пошуку роботи саме з допомогою кар’єрних радників та інших фахівців філії, роз’яснений порядок реєстрації безробітного та переваги користування електронними сервісами служби. Далі зустріч перейшла у формат запитання-відповідь, серед яких були наступні: розрахунок допомоги по безробіттю, терміни перебування на обліку безробітного, започаткування власної справи з допомогою служби зайнятості, послуги рекрутера та інші.

Наприкінці зустрічі Катерина Андрющенко звернула увагу на те, що лише спільними зусиллями шукача роботи та фахівців служби зайнятості можна досягти бажаного результату.