Рідному Скадовську — 124!

Фото без опису22 вересня 2018 року Скадовськ відсвяткував свій 124-й День народження. Протягом дня в місті відбувались безліч заходів: футбольні та гандбольні змагання, показові виступи кіно-спортивного клубу «Терсан», виставка-ярмарок майстрів народно прикладного та декоративно-ужиткового мистецтва, а також виставка робіт народного фотоклубу “Парус” (кер. Олексій Бєлоус) Скадовського РБК.

О 17.00 на головній сцені розгорнулось видовищне дійство з хвилями, дельфінами, піратами, чайками, маленькими скадовчанами — неперевершена казка дитячих талантів та посмішок. Вражаючий пролог підготували: Наталія Шептухіна, разом з учасниками народного хореографічного колективу «Провінційний балет», заслужений діяч естрадного мистецтва Ольга Миронець, Валентина Хмара та театр-танцю «Драйв», а також першокласники СНВК «Академічна гімназія» (директор Анна Соценко).

Справжня казка дитячих мрій та батьківської майстерності – парад казкових дитячих візочків «Дорогу карапузам!». Парад візочків – це конкурс для найкреативніших, найактивніших батьків! Йому на зміну пройшов флеш-моб гімназистів та учнів загальноосвітніх шкіл міста “Я — скадовчанин!”, які дали обіцянку перед усією громадою стати у майбутньому гідними мешканцями міста.

Секретар міської ради Олег Сокольчук, привітав усіх з Днем народженням рідного міста. Побажав гарного свята, мирного неба та щастя кожній родині.

Родзинкою свята стали виступи учнів, школярів, гімназистів загальноосвітніх закладів міста, які привітали громаду Скадовська та гостей зі святом.

Феєричний, захоплюючий, святковий концерт дарували найкращі творчі колективи Скадовського районного будинку культури: заслужений діяч естрадного мистецтва Ольга Миронець та народний ансамбль сучасної хореографії «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), Ксенія Браташ та Аксінія Бабенко(кер. Юрій Саранча) та театр-танцю "Драйв" (Скадовської ДШМ, кер. Валентина Хмара).

По завершенні виступів творчі колективи Скадовського РБК поступилися місцем не сцені  зірковим гостям.

Після концерту громада перемістилася на «Фестивальну площу» - міську набережну. Тут всі охочі мали змогу потанцювати на  дискотеці з нагоди Дня народження рідного міста.

З Днем народження, рідний Скадовськ!!!