Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Репродуктивне здоров’я

Невід’ємною складовою частиною здоров’я нації є репродуктивне здоров’я, яке має стратегічне значення для забезпечення сталого розвитку суспільства.

24 вересня 2019 року, у ході роботи спеціалізованого формування “Консультативний пункт” при пологовому відділенні комунальної установи “Скадовська центральна районна лікарня” фахівцем із соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено бесіду для вагітних жінок на тему “Репродуктивне здоров’я жінок».

Метою заходу були  підвищення поінформованості населення з питань профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом, пропаганда  здорового способу життя та збереження репродуктивного здоров’я вагітних жінок.

В ході бесіди обговорено питання щодо безпечної статевої поведінки, відповідального батьківства, а також запобігання таким негативним явищам, як аборти та раннє соціальне сирітство.

Учасники заходу дійшли згоди, що турбота про  репродуктивне здоров’я, має стати нормою і культурою поведінки кожної людини та суспільства в цілому.