Рекрутинг – активна послуга від служби зайнятості

Вже понад рік у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості активно діє послуга з підбору персоналу та пошуку роботи для населення по типу рекрутингу. Мета цієї послуги полягає в задоволенні потреб: роботодавців у пошуку кваліфікованого персоналу та клієнтів які активно шукають роботу.

Рекрутинг (від фр. Recruit – «набирати», «вербувати») – набір персоналу в штат компанії або під замовлення клієнта.

Робота фахівців сектору рекрутингу полягає у здійсненні оперативного та ефективного пошуку кандидатів відповідно до вимог роботодавця, тобто фахівці виступають в ролі посередника між роботодавцем та шукачем роботи.  Для цього створено окрему електронну базу шукачів роботи, яка успішно використовується в роботі, постійно оновлюється та наповнюється.

Співпрацюючи з сайтами пошуку роботи: rabota.ua, work.ua,  а також, ведення сторінки «Рекрутинг Скадовськ» у Facebook дає можливість публікувати актуальні та перспективні вакансії на цих платформах та отримувати відгуки шукачів роботи, що дозволяє значно розширювати коло пошуку кандидатів за межі центру зайнятості. Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості, активно користуються інформацією фахівців-рекрутерів, охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються.

Так, протягом 2018 року послугами з рекрутингу скористалися 42 роботодавці, найактивніші з них: ДП Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ», Ясла-садок №5 «Червона шапочка», ТОВ «Альянс Маркет», КЗ «Скадовська центральна районна лікарня», ДП «Скадовське дослідне лісомисливське господарство», ОЗ СНВК «Академічна гімназія», ТОВ ДЛОК «Сузір»я Таврії», філія «Скадовський райавтодор» ДП Херсонський облавтодор».

Також є роботодавці з інших регіонів, які здійснюють діяльність в       м. Скадовськ і за допомогою фахівців-рекрутерів задовольнили свою потребу у кваліфікованих кадрах а саме: Мережа ювелірних магазинів «Золотий вік» (м. Запоріжжя), Мережа магазинів «Чистий дім» (м. Херсон), АТ «ПУМБ» (м. Київ), ТОВ «Віо-Фарм» (м. Олешки), ПП «ЮФК» (м. Одеса).

За допомогою фахівців сектору рекрутингу у 2018 році знайшли роботу 62 особи, з них: 44 жінки та 18 чоловіків.

Перелік вакансій, на які були працевлаштовані жінки: бухгалтер, бармен, продавець-консультант, кухар, завідувач корпусу готелю, вихователь, фасувальник медичних виробів, двірник, соціальний робітник, прибиральник службових приміщень, комірник, економіст, масажист, музейний доглядач, покоївка, начальник відділення поштового зв’язку, сестра медична, мийник посуду, адміністратор, керівник музичний, вчитель з англійської мови, менеджер зі збуту, сестра медична стаціонару, фармацевт, продавець продовольчих товарів, молодша медична сестра, начальник відділу, інспектор кредитний, пекар, головний бухгалтер.

Перелік вакансій, на які були працевлаштовані чоловіки: рисівник, слюсар-сантехнік, охоронник, тракторист, дорожній робітник, тесляр, інспектор з охорони природно-заповідного фонду, водій автотранспортних засобів, обвалювальник м’яса, інженер-електронік, юрисконсульт, озеленювач, двірник, робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків.

Отже, якщо Ви шукаєте роботу чи працівників, але не маєте можливості щоденно моніторити велику кількість інформаційних ресурсів, звертайтесь до сектору рекрутингу Скадовської філії Херсонського ОЦЗ.

Нам є що Вам запропонувати!

Наші координати: 75700 Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 32-А, ІІІ поверх, 33 кабінет, тел.. 05537 50068, 0959295854.