«Разом – можливо ВСЕ!»

Фото без опису   Фото без опису

«Разом – можливо ВСЕ!» – під таким гаслом 18-го січня 2019 року в концертній залі Новомиколаївського сільського будинку культури (директор Заслужений працівник культури України Степан Ковальчук) відбувся благодійний концерт. Головна мета – збір коштів на підтримку молодої родини Розгон, які постраждали в наслідок автокатастрофи.

Талановиті учасники концерту зі Скадовська, сіл Новомиколаївка та Михайлівка майже дві години вражали та надихали численних глядачів віртуозним виконанням пісень та хореографічних композицій.

У благодійній акції взяли участь: вокальний дует у складі Заслужених працівників культури України Анатолія Волошина та Степана Ковальчука, народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), народний ансамбль народної піні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), театр-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара),  народний мішаний вокальний квартет «Калини цвіт» (кер. Анатолій Токарчук), зразковий хореографічний колектив «Каприз» (кер. Наталія Пушкова), щедрувальна бригада Новомиколаївської ЗОШ, танцювальний колектив «Нова Денс» (кер. Валентина Хмара), театр мініатюр «Шосте почуття» (кер. Сергій Киця), учень Новомиколаївської ДШМ Денис Мельник (кер. Іван Турянський), солісти-вокалісти  Ліза Кость, Даша Скляр, Марія Ковальчук, Марія Чуприненко, Олена Невінчана, Ірина Прокопова.

Також, до благодійної акції долучився ПП Куліда Сергій Іванович, який безкоштовно  надав автобус для перевезення учасників концерту, за що йому велика подяка!

Артисти та глядачі, об’єднані спільною метою, ще раз довели, що на Скадовщині живуть небайдужі люди: справжні патріоти української землі!Символічно, що концерт проходив у перед день великого Свята Водохреща. Тож артисти сподіваються, що Боже благословення ніколи не покине цю родину та Україну!

Наприкінці концерту усі кошти, отримані від продажу квитків на благодійний концерт та добровільні внески до скриньки, а це 17728 гривень, передано уповноваженій особі родини Розгон.

Висловлюємо щиру подяку учасникам благодійного концерту, керівникам аматорських колективів, батькам, директорам клубних закладів культури, сільським головам, глядачам, усім небайдужим людям… Тільки завдяки спільним зусиллям «Разом – можливо ВСЕ!»

Фото без опису   Фото без опису