Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Проведено семінар-тренінг

                    25 вересня  2019 року на базі Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг «Організація роботи щодо взаємодії кар’єрних радників з керівництвом центру зайнятості щодо ефективного обслуговування клієнтів» для  директорів, заступників директорів і кар'єних радників.

 У заході взяли участь Білозерська районна філія Херсонського ОЦЗ, Каланчацька районна філія Херсонського ОЦЗ, Олешківська районна філія Херсонського ОЦЗ та Чаплинська районна філія Херсонського ОЦЗ.

Організатори семінару-тренінгу - Херсонський обласний центр зайнятості. Проводив тренінг «Клієнтоорієнтованість у процесі роботи. Спільне вирішення поставлених задач» тренер, бізнес-консультант, експерт з економічного розвитку Віталій Бєлобров.

Також під час заходу розглядалися питання про організацію роботи щодо взаємодії кар’єрних радників з керівництвом центру зайнятості для ефективного обслуговування клієнтів: вивчали ситуації та аналізували потреби клієнта щодо пошуку роботи, розглядали можливий підбір послуг і активних програм сприяння зайнятості для клієнтів різних профільних груп тощо.

Відмовитись від шаблонів в обслуговуванні і забезпечити тільки адресний та індивідуальний підхід до клієнта в рамках чинного законодавства - саме це і було на меті заходу.

Учасники заходу впевнені, що набуті знання обов’язково будуть використовуватись та допоможуть задовольнити очікування клієнтів.