Проведено міні-ярмарок вакансій

Щосереди у Скадовській районній філії ХОЦЗ проводяться міні-ярмарки вакансій за участю працедавців, в яких є нагальна потреба у кадрах.

Фахівці Філії інформують безробітних про наявні вакансії та можливість особисто поспілкуватися безпосередньо з працедавцем або з його представником.

03 квітня 2019 року відбувся черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення ФОП Кононенко А.О. (кафе «Меридіан»), ФОП Бабич С.О. (готель «Затишний») та ТОВ «АТБ – Маркет», на який були запрошені 25 шукачів роботи.

Пропонувались вакантні посади: «кухар», «бармен», «піцейола», «офіціант», «адміністратор», «кухонний робітник», «охоронник» «продавець – консультант», «вантажник».

Роботодавці ознайомили присутніх зі сферою своєї діяльності, умовами праці, рівнем заробітної плати та додатковими бонусами при гарному виконанні функціональних обов’язків, також висловили свої побажання до претендентів на роботу.

Після закінчення презентації учасники заходу мали змогу отримати вичерпні відповіді на свої питання та пройти співбесіду з роботодавцем.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Вандер проінформувала присутніх про послуги служби зайнятості, які стають більш зручними та доступними для населення і роботодавців, презентувала новий напрямок роботи служби зайнятості - рекрутинг.

Особи, які виявили бажання більш детально ознайомитись з умовами і характером роботи та майбутнім робочим місцем, отримали запрошення на подальшу індивідуальну співбесіду для вирішення питання працевлаштування.