Проведено комплексний виїзний захід в селі Широке

27 листопада 2019 року фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості було проведено виїзний захід  в      с. Широке з метою інформування місцевих жителів про широкий спектр послуг служби зайнятості. Присутніх було ознайомлено з  електронними сервісами служби зайнятості, можливістю проходження професійного навчання за рахунок коштів Фонду, в тому числі отримання ваучера, та надано інформаційні матеріали з переліком професій за якими здійснюється навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Шукачам роботи надали вичерпну інформацію, яким чином працюють рекрутери філії і яку допомогу пропонують з пошуку роботи, наведено приклади успішного працевлаштування односельців, в тому числі після проходження  професійного навчання.

Одночасно провідним фахівцем з профорієнтації Золотухіною К.С. в Широківській загальноосвітній школі проведено заняття з профорієнтації для учнів старших класів. В ході занять учні ознайомились з багатогранним професійним світом, формулою вибору професії, станом та перспективами ринку праці, послугами служби зайнятості, з інформацією про можливість проходження онлайн тестування за допомогою Платформи розвитку кар’єри «Моя професія», що дозволяє більше дізнатися про свою професійну спрямованість та психологічні якості. Також у ході проведення профорієнтаційних занять учні пройшли тести по диференційно-діагностичному опитувальнику за методикою Є.Клімова та тестування по виявленню професійних переваг за методикою Голланда.