Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Проведена виїзна робоча зустріч з населенням в селі Шевченко

     

        11 грудня 2019 року фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості спільно з представником Скадовського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області було проведено зустріч з мешканцями села Шевченко Скадовського району.

         В ході заходу місцевих жителів було поінформовано про послуги служби зайнятості. Присутніх ознайомили з електронними сервісами служби зайнятості, можливістю проходження професійного навчання за рахунок коштів Фонду, надано інформаційні матеріали з переліком професій за якими здійснюється навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Розповіли про роботу фахівців сектору рекрутингу, яким чином працюють рекрутери філії і яку допомогу пропонують з пошуку роботи,  ознайомили присутніх з актуальними вакансіями по Скадовському району та навели приклади успішного працевлаштування односельців.                        

         Наприкінці зустрічі учасники отримали відповіді на поставлені запитання. Усім відвідувачам було роздано інформаційно-довідковий матеріал.