Протидія тяжким інфекційним захворюванням

Тисячі червоних метеликів – символ пам’яті наслідків епідемії СНІДу, скорботи та надії.

15 травня Україна вшановує пам'ять людей, які померли від СНІДу.

16 травня 2019 року фахівцями Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – центр) для здобувачів освіти 9 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Не будь байдужим – протестуй себе та коханих!».

Під час заходу фахівець із соціальної роботи Валерій Грець разом з учасниками розглянули статистику та можливі шляхи зараження на ВІЛ/СНІД, різницю між ВІЛ – інфекцією та СНІДом, а також щодо супутніх хвороб, які призводять до смерті людини. Обговорили питання необхідності проведення профілактичних заходів яких необхідно дотримуватись, аби не заразитися хворобою.

Заступник директора Вікторія Горіна з учнями провела психологічну вправу «Не знищуй свою мрію!».

Діти розповіли про конкурс серед здобувачів освіти 10 – 11 класів Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, щодо розробки інформаційних буклетів із попередження захворюваності на ВІЛ/СНІД. Визначено трьох переможців конкурсу.

По закінченню заходу кожен присутній висловив свої думки щодо необхідності висвітлення цієї проблеми. Завдяки даному заходу старшокласники отримали вичерпні знання стосовно епідемії ВІЛ/СНІДу, як з нею боротися і не допустити зараження.

Також працівники Центру завітали до Олександрівської сільської ради з лекцією на тему: «ВІЛ/СНІД в Скадовському районі» та провели вуличну роботу на території Олександрівської сільської ради.

Всього заходами охоплено 27 осіб, розповсюджено 54 інформаційних буклетів/листівок з вищевказаної теми та засоби контрацепції.

Отримана інформація допоможе громадянам сформувати відповідальне ставлення до власного здоров’я та дасть можливість уникнути багатьох проблем у майбутньому.