Протидія насильству та жорстокому поводженню над дітьми

В українському суспільстві актуальною залишається проблема домашнього насильства та жорстокого поводження над дітьми, тому є необхідність проводити постійну роботу серед родин та висвітлювати цю тему в засобах масової інформації.

17 вересня 2019 року в приміщенні Лазурненської селищної ради працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) організовано зустріч з 10 родинами, які проживають в селищі Лазурному на тему: «Недопущення скоєння домашнього насильства». В зустрічі взяли участь працівники Центру, служби у справах дітей районної державної адміністрації та Лазурненської селищної ради.

Працівниками Центру були надані рекомендації учасникам зустрічі, щодо поводження членів родин в ситуації коли відбуваються випадки жорстокого поводження або насильства в сім’ї, інформацію, щодо адміністративної та кримінальної відповідальністі за вчинення насильства, способи повідомлення і звернення за допомогою. Кожному з членів родин роздано інформаційно – просвітницькі матеріали з даної теми та номери телефонів, за якими можна звернутися за допомогою. Родини отримали  допомогу у вигляді канцелярських товарів для їх дітей, розповсюджено 20 інформаційних буклетів.

Після зустрічі, комісія відвідала родини, які проживають в селищі Лазурному та постраждали від домашнього насилля.  Відповідно до потреб родин, їм надано ряд соціальних послуг та обстежено умови проживання.

Робота з особами та сім’ями, які постраждали від жорстокого поводження або домашнього насилля буде продовжена.