Профорієнтаційні уроки для учнів

13 лютого 2019 року фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційні уроки для учнів 9-10-х класів Лазурненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Основна мета уроків – ознайомити учнів з питаннями самовизначення, сформувати реальний погляд на вибір професії з урахуванням власних бажань, можливостей та потреб ринку праці. Учасникам надано інформацію про стан регіонального ринку праці, про послуги служби зайнятості, конкурентоспроможні і перспективні професії, шляхи їх опанування, вимоги роботодавців до сучасного робітника.

Фахівці центру зайнятості розповіли як правильно обирати професію та як уникнути при цьому помилок. Учні дискутували на тему: «Яку професію ви вважаєте престижною?», обговорили першочергові фактори, що впливають на вибір професії. Увагу було приділено обговоренню помилок, які найчастіше допускає молодь під час свого професійного вибору. У жвавому діалозі діти намагались дати відповіді на питання щодо їх майбутнього життєвого та професійного шляху.

Також було розглянуто сучасні методи пошуку роботи за допомогою Інтернет-ресурсів. Надані консультації щодо можливого проходження тестування учнів за допомогою онлайн-платформи служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа». Для більш якісного розуміння результатів тестів та отримання професійних рекомендацій щодо вибору професії учням було запропоновано звернутися до фахівців служби зайнятості.. Участь у заходах взяли 49 учнів та 5 педагогічних працівників школи. Час пройшов з цікавістю та користю, усім бажаючим надано відповіді на запитання, консультації з питань вибору майбутньої професії.