Профілактика тяжких інфекційних захворювань

28 лютого 2019 року працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з представниками Лазурненської селищної ради проведено спільну вуличну роботу з метою підвищення рівня обізнаності мешканців селища щодо проблеми ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в Україні

Захід мав інформаційно-просвітницький характер. Мешканці селища були поінформовані про те, яку профілактичну роботу проводить Центр, а саме: підтримка громадських ініціатив, спрямованих на зменшення захворюваності на ВІЛ/СНІД, туберкульоз в найбільш уразливих групах населення,  поліпшення якості життя людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, туберкульоз шляхом надання психологічної, соціальної, консультативної та правової допомоги.

Працівники Центру надали контактну інформацію, про установи та організації Скадовського району для проведення конфіденційної роботи з особами, які мають проблеми ВІЛ/СНІДу та туберкульозу.

Організація таких зустрічей із спеціалістами різних структур, допомагають надавати якісні соціальні послуги вразливим верствами населення.