Профілактика тяжких інфекційних захворювань

29 травня 2018 року у приміщенні Скадовського РВ уповноваженого органу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), РВ з питань пробації та представником громадської організації «Асоціація ХХІ століття» з метою підвищення рівня обізнаності щодо проблеми ВІЛ/СНІДу та туберкульозу (ТБ) в Україні проведено спільний захід з обліковцями установи.

Захід мав інформаційно-просвітницький характер. Особи, які перебувають у конфлікті з законом поінформовані про те,  чим займається громадська організація «Асоціація ХХІ століття», а саме: підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ / СНІД, ТБ в найбільш уразливих групах населення, розвиток громадської підтримки ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп,  поліпшення якості життя людей, які живуть з ВІЛ / СНІД, ТБ шляхом надання психологічної, соціальної, консультативної, правової допомоги та адвокації доступності лікарських засобів та діагностики для ЛЖВ в Україні.

Напрями діяльності організації це профілактика ВІЛ у виправних закладах, забезпечення безперервності лікування туберкульозу в цивільному секторі колишніх в’язнів, які вийшли з в’язниці, соціальний супровід лікування ВІЛ-позитивних осіб, соціальний супровід ВІЛ-позитивних осіб у виправних установах.

Представник громадської організації «Асоціація ХХІ століття» в Скадовському районі та фахівець Центру надали контактну інформацію присутнім підобліковим особам для проведення конфіденційної роботи з ними.

Організація таких зустрічей із спеціалістами різних структур, як державних так і громадських допомагають надавати якісні соціальні послуги вразливим верствами населення.