Профілактика боулінгу від шантажу у цифровому просторі

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема жорстокого поводження та насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний боулінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена.

За даними світового огляду впливу пандемії корона вірусу на дітей в період карантину діти сталі проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки боулінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась у двічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації пропонуємо до вашої уваги відеоролик Stop Sexting, що носить соціально значимий, некомерційний характер.

Посилання для завантаження відеоролику: