Про відзначення  Дня захисника України

14 жовтня -  День захисника України свято звитяги та мужності, а також день пам`яті та пошани всіх, хто в продовж століть боровся за державний суверенітет нашої Батьківщини. Безпрецедентні зразки відваги, явлені нашими солдатами на передовій новітньої російсько-української війни, сотні відданих життів за Батьківщину потребували гідного вшанування з боку суспільства й держави. До цього дня ми йшли довгим і тернистим шляхом, за всю історію ще не було жодного покоління українців на чию долю не кинула своєї тіні війна. 14 жовтня це день коли українці відзначають одразу чотири  великі  свята:

• День святої Покрови Пречистої Богородиці
  • Річниця створення Української повстанської армії (УПА)
  • День Українського Козацтва
  • День захисника України

З нагоди свята 12 жовтня в Скадовському районному будинку культури пройде урочистий концерт. Буде відзначено почесними грамотами та подарунками військовослужбовців та учасників бойових дій, вшановано пам`ять загиблих воїнів.

В Скадовському районі 385 осіб, що приймали участь в Операції Об’єднаних сил на сході країни, отримали статус учасника бойових дій, а вісім наших мужніх захисників загинули виконуючи свої військові обов`язки. Пишаємося всіма військoвими, які у лавах Збрoйних Сил України та добровольчих батальйонах захищають наші кордони, зміцнюють обороноздатність і підвищують безпеку нашoї держави, бережуть суверенітет та територіальну цілісність України.