Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Презентація учбового закладу

                Робота з молоддю завжди залишається одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості. Щоб правильно зорієнтувати молодь у потребах сучасного ринку, власних професійних здібностях та уподобаннях , а також з метою популяризації професії медичного працівника 24 жовтня 2019 року Скадовською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості спільно з комунальним закладом Скадовської районної ради «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат» та комунальним закладом «Бериславський медичний коледж» проведено презентацію навчального закладу для учнів старших класів шкіл Скадовського району.

На початку заходу директорка Скадовської філії Херсонського обласного центру зайнятості Андрющенко Катерина Олександрівна розповіла про послуги служби зайнятості, важливість вірного вибору професії, про можливість проходження онлайн тестування за допомогою Платформи розвитку кар’єри «Моя професія» та представила запрошених гостей.

Завідувач відділення «Сестринська справа. Фармація» Бериславського медичного коледжу Кобельчук Ірина Ігорівна визначила актуальні професії сучасного ринку праці за якими проводиться підготовка в навчальному закладі, ознайомила присутніх з правилами прийому до коледжу, з умовами навчання, матеріально-технічною базою навчального закладу, дозвіллям студентів. Студенти коледжу порадували присутніх музичними виступами та розповіддю про студентське життя, а також разом з викладачами провели майстер-клас з невідкладної медичної допомоги. Старшокласники з зацікавленістю спостерігали за його проведенням та активно приймали участь у відтворенні ситуацій, задавали питання, спілкувалися зі студентами про їх враження від навчання.

У заході взяли участь 81 учень 10-х та 11-х класів з Уляновської, Шевченківської, Володимирівської, Новомиколаївської, Михайлівської загальноосвітніх шкіл Скадовського району.

Після проведеного заходу учасники відмітили корисність наданої  інформації, отримали буклети з номерами телефонів та адресою навчального закладу.

Основна мета заходу - розширення уявлень учнів про стан місцевого ринку праці, знайомство з пріоритетними професіями та спеціальностями регіону. Майбутні випускники мали змогу отримати інформацію щодо конкретних медичних професій, їх змісту та перспектив розвитку, шляхів професійного навчання та вірогідного працевлаштування.