Презентація сезонних вакансій

21 березня  2019 року Скадовською районною філією Херсонського ОЦЗ було проведено сумісний проект -   Skype-конференція з Добропільським міським центром зайнятості Донецької області.

На захід  були запрошені роботодавці Скадовського району Херсонської області, які  мають сезонні роботи з наданням проживання та харчування, а саме ТОВ “Рест-маркет груп”, ДП  "СОК "Гілея" НТК ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАНУ, ПБП “Парітет”, ТОВ “Чорномор-2”, ТОВ ”Прибрежний”, ТОВ ДЛОК ”Сузір’я Таврії”, КПЗ ДОТ “Слава” КМР, а також безробітні, шукачі роботи та особи, які не перебувають на обліку центру зайнятості м. Добропілля та Добропільського району Донецької області.

Під час відкриття заходу директор Скадовської районної філії Херсонського ОЦЗ Катерина  Андрющенко  привітала всіх присутніх і побажала плідної співпраці. Катерина Олександрівна зазначила,що служба зайнятості прагне зробити послуги максимально доступними та комфортними для наших клієнтів, впроваджуючи нові механізми  презентації як роботодавців, так і шукачів роботи в режимі он-лайн.

В ході заходу представники підприємств презентували наявні вакансії сезонного характеру з наданням житла та харчування за рахунок закладу, розповіли про умови праці, графік роботи, період роботи, умови проживання. Також роботодавці  детально розповіли  про  необхідний перелік документів при прийнятті на сезонну роботу і  закцентували увагу  саме на наявності попереднього  медичного огляду. Заохочували шукачів роботи соціальними пільгами та додатковими бонусами.

Skype-конференція пройшла в доброзичливій атмосфері, шукачі роботи  одержали змогу поспілкуватися з роботодавцями  не залишаючи рідного міста і отримати відповіді на всі зацікавлені питання.

Організований захід вже має  перші результати  - 13 шукачів роботи  отримали вичерпну інформацію про  сезонні вакансії, одна учасниця заходу Варченко А., безпосередньо, вже зателефонувала роботодавцю з метою подальшого працевлаштування, а Смакоуз Н. надіслала резюме до сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського ОЦЗ для подальшого презентування роботодавцям.

На підведенні підсумків заходу заступник директора Скадовської районної філії Херсонського ОЦЗ Олександр Скряга подякував представникам роботодавців, колегам Добропільського міського центру зайнятості Донецької області  і запропонував  подальшу співпрацюнаправлену на укомплектування вакансій та працевлаштуванні шукачів роботи.

Скайп-конференцію проведено з ініціативи  рекрутерів  Світлани Шмирьової, Світлани Власенко     ( м. Скадовськ) та Катерини Зіганшиної (м. Добропілля). Дякуємо за технічну підтримку Дмитру Сайку (м.Скадовськ)  та Олені Вознюк (м. Добропілля).

Якщо Ви шукаєте роботу або працівника  – радимо звернутись до рекрутерів Скадовської районної філії ХОЦЗ – 095925854.