Працевлаштування за контрактом на військову службу.

14 листопада 2019 року на замовлення 73 морського центру спеціального призначення (В/Ч А1594) та 140 Окремого розвідувального батальйону морської піхоти (В/Ч А0878) у приміщенні Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся захід з орієнтації шукачів роботи на військову службу за контрактом.

Вступним словом відкрила захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Любов Вандер: «На даний час робота за професією «військовослужбовець за контрактом» є доволі конкурентоспроможною на ринку праці та дуже поважною», також поінформувала про діяльність служби зайнятості за січень – жовтень 2019 року та основні пріоритети роботи, про стан на локальному ринку праці району.

Про особливості проходження військової служби за контрактом учасники заходу мали можливість дізнатися безпосередньо від представників військових частин. Військовослужбовці ознайомили із специфікою та умовами проходження служби у своїх військових частинах, озвучили перелік вакантних посад та детально розповіли про вимоги до кандидатів, про матеріальне та продовольче забезпечення, додаткові грошові виплати, медичне обслуговування, соціальні гарантії для їх сімей.

Також безробітним були продемонстровані відео матеріали та презентація 73 морського центру спеціального призначення.

Відбулися і індивідуальні співбесіди, під час яких безробітні мали змогу більш детально поспілкуватись з представниками військових частин, визначитись з умовами роботи та оплати праці у кожному окремому випадку.

Захід проходив в атмосфері довіри, доброзичливості. Присутні подякували за надану нагоду поспілкуватись безпосередньо з роботодавцем.