Працевлаштування осіб, які перебувають у конфлікті з законом

14 червня 2018 року Скадовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним центром зайнятості та Скадовським районним відділом органу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України організовано «день відкритих дверей» при районному центрі зайнятості для 6-ти обліковців органу з питань пробації.

Захід проведено з метою якісного підбору професії та подальшого працевлаштування осіб, які перебувають у конфлікті з законом та самостійно не можуть знайти роботу. Офіційне працевлаштування та стабільна заробітна плата суттєво знижують ризики скоєння повторних правопорушень і позитивно позначається на їх соціальній адаптації.

Обліковці органу з питань пробації отримали інформацію щодо вакантних посад, які відповідають їх освіті та інтересам. Як наслідок, одну неповнолітню особу працевлаштовано на сезонну роботу, двох осіб направлено на співбесіди.

Подібний підхід до роботи з дітьми та молоддю, засудженими до покарання без позбавлення волі в Скадовському районі зарекомендував себе з позитивної сторони, ризики скоєння повторних протиправ значно мінімізувалися. Спільна робота в цьому напрямку триватиме й надалі.