Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Пожежна безпека – найважливіші складові збереження життя та здоров’я

Фото без опису   Фото без опису        Семінар-навчання з такою назвою відбувся 05 листопада 2019 року в залі засідань Скадовського  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Цей захід проведено для соціальних робітників, фахівців із соціальної роботи територіального  центру. Навчанням було охоплено 12 працівників установи.

У своєму виступі рятувальники Скадовського підрозділу Держслужби з надзвичайних ситуацій  звернули увагу присутніх на необхідності неухильного дотримання правил пожежної безпеки як самими працівниками територіального центру, так і проведенням ними індивідуальної роботи з підопічними з роз’ясненням вимог правил пожежної безпеки, зокрема при експлуатації побутових електроприладів, щодо заборони спалювати сміття, листя. Захід пройшов за активної участі та зацікавленості присутніх, сприяв поглибленню знань і практичних навичок працівників територіального центру з питань, що були розглянуті на семінарі.

Окрім цього, 13 листопада організовано рейд у селі Красне, в рамках якого проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з дотримання пожежної безпеки. Особливу увагу приділено багатодітним сім’ями та людям похилого віку, які найбільше відносяться до групи підвищеного ризику.

            Односельці уважно поставилися до порад працівників Служби порятунку, оскільки погоджуються, що добрий господар має дбати про збереження домівки від пожеж. На завершення розмови рятувальники надали громадянам застережні листівки та пам’ятки, які містять правила пожежної безпеки в побуті.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора