Постійне оновлення знань – ключ до успіху в сучасному світі!

Служба зайнятості пропонує громадянам, крім зареєстрованих безробітних, отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію, удосконалити знання та вміння. Адже у сучасному світі зі стрімким розвитком потрібно постійно отримувати нові знання, розвиватися, «йти в ногу з часом» , не зупинятися на досягнутом. Ось і Лілія Козел, активна і яскрава жінка, яка працює в Скадовській міській раді, скористалась  можливістю безкоштовного і якісного підвищення кваліфікації. Звернувшись до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, вона отримала ваучер на навчання в Херсонському національному технічному університеті для підвищення кваліфікації за сучасним, актуальним напрямом «Управління проектами». Зі слів Лілії навчання виявилось не тільки корисним, а й досить цікавим завдяки висококваліфікованому викладацькому складу університету. А отримані  знання вона вже використовує у своїй роботі. Тож бажаємо Лілії успіху, плідної роботи та цікавих ідей.

Довідково: ваучер видається одноразово за умови, якщо Ви старше 45 років, страховий стаж – не менше 15 років та маєте професійно-технічну, або вищу освіту. Таку можливість мають і деякі категорії населення незалежно від віку: це особи, звільнені з військової служби (крім військослужбовців строкової служби), учасники АТО з числа осіб з інвалідністю, а також внутрішньо переміщені особи.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: м.Скадовськ, вул.Олександрівська,32-А, тел.5-23-16.