Послуги з рекрутингу в дії

В І кварталі 2019 року за допомогою фахівців-рекрутерів Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості 15 роботодавців укомплектували актуальні вакансії кваліфікованими кадрами.

Послуги з рекрутингу надані слідуючим роботодавцям: ДП “Скадпорт”, ДП “Скадовське ДЛМГ”, Філія Переробний комплекс ТОВ “Вінницька птахофабрика” (м. Ладижин), ФОП Форощук О.М.     (м. Херсон), КНП “Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги”, ТОВ ДЛОК “Сузір’я Таврії”, ФОП Завгородній В.В., ОЗСНВК “Академічна гімназія”, КП “Очисні споруди”, Орган державної влади відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Скадовської РДА, ТОВ “Смарт-фінанс” (м. Київ), ПАТ “Укрпошта”, КЗ “Скадовська ЦРЛ“, ДП “Пансіонат “Таврійські зорі”, Державна прикордонна служба України (В/ч 2116).

Шукачі роботи, скориставшись послугою з рекрутингу, працевлаштувались  за такими посадами - завідувач канцелярії, майстер лісу, сторож, підсобний робітник, охоронник, фахівець з публічних закупівель, тесляр, прибиральник службових приміщень, касир, спеціаліст державної служби, фахівець відділу надання посередницьких послуг, начальник відділу, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, юрисконсульт, молодший інспектор прикордонної служби, бухгалтер.

За допомогою фахівців сектору рекрутингу за I квартал 2019 року  знайшли роботу 20 осіб, з них  8 чоловіків та 12 жінок.

Отже, якщо Ви бажаєте знайти роботу в м. Скадовську, а також за межами Скадовського району, звертайтесь до  фахівців сектору рекрутингу Скадовської філії Херсонського ОЦЗ. Рекрутери нададуть максимальний обсяг інформації щодо  всіх заявлених вакансій, що значно скоротить Ваш час на пошук роботи. Ваші  реєстраційні дані зберігаються у базі клієнтів сектору рекрутингу, і якщо виникне потреба змінити роботу, фахівці відновлять послугу по працевлаштуванню.

Також запрошуємо до співпраці роботодавців міста Скадовська та Скадовського району. Під час роботи з роботодавцем рекрутери запропонують послуги, що можуть стати корисними та доцільними. Фахівці сектору рекрутингу ретельно займаються підбором кандидатури і за результатами свого відбору направляють претендента на співбесіду до роботодавця.

Акцентуємо увагу, що послуги рекрутерів як для роботодавців так і для шукачів роботи служба зайнятості надає безкоштовно.

Наші координати: 75700, Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 32-А, III поверх, 33 кабінет, тел. (05537)50068, 0959295854.