Попереджуємо захворювання на туберкульоз!

Щороку у світі на туберкульоз хворіють десять мільйонів чоловік, три мільйони вмирають, з них вісім тисяч – щодня.

З метою привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом, 14 березня 2019 року фахівець із соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) - Валерій Грець для 32 учнів 10-11 класів Лазурненської загальноосвітньої школи провів лекцію на тему: «Попередження захворювання на туберкульоз та важливість його своєчасного діагностування та лікування».

Він розповів про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, засоби та шляхи профілактики цієї хвороби, способи виявлення захворювання на ранній стадії. Учні взяли активну участь у обговоренні цієї проблеми.

Одним з головних завдань працівників Центру залишається донесення до мешканців району, в тому числі дітей та молоді, інформації про необхідність піклування про власне здоров’я та формування здорового способу життя.