Попередження нелегальної трудової міграції

Кількість громадян України, які потрапляють у ситуацію пов’язаною з торгівлею людьми з кожним роком зростає. Злочинці вміло знаходять нові методи вербування та втягнення людей у злочинні схеми, перевозять людей за кордон з метою продажу, втягують у боргову залежність, змушують жебракувати та працювати понаднормово, при цьому порушують права та гідність людини.

26 квітня 2018 року працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) біля Скадовського районного центру зайнятості, з метою привернення уваги громадськості та підвищення рівня обізнаності мешканців району з питання протидії торгівлі людьми проведено вуличну роботу на тему: «Попередження нелегальної трудової міграції. Безпечна робота».

Заходом охоплено 120 громадян та осіб, які перебувають на обліку районного центру зайнятості.

Мета заходу – надання інформації населенню району про проблему торгівлі людьми та її небезпеку, визначення основних причин та ризиків потрапляння осіб у таку ситуацію, попередження випадків торгівлі людьми, які стаються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон.

В цілому захід пройшов під гаслом «Людина не товар!».

Під час обговорення люди ставили запитання, висловлювали свої думки щодо боротьби з торгівцями людьми в Україні. З учасниками заходу проведено анонімне анкетування на тему: «Шляхи боротьби з торгівлею людьми».

Робота в даному напрямку буде продовжуватись і надалі.