Попередження нелегальної трудової міграції

З кожним роком зростає кількість громадян України, які потрапляють на уловки торгівців людьми. Вони знаходять нові методи вербування та втягнення людей у злочинні схеми, перевозять людей за кордон з метою продажу, втягують у боргову залежність, змушують жебракувати та працювати понаднормово, при цьому порушують права та гідність людини.

28 липня 2020 року працівником Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) разом зі спеціалістом управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації у м. Скадовську по             вул. Сергіївській, з метою привернення уваги громадськості та підвищення рівня обізнаності мешканців міста та району з питання протидії торгівлі людьми проведено вуличну роботу на тему: «Попередження нелегальної трудової міграції».

Мета заходу – надання інформації громадянам про проблему торгівлі людьми та її небезпеку, визначення основних причин та ризиків потрапляння осіб у таку ситуацію, попередження випадків торгівлі людьми, які стаються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон.

В цілому захід пройшов під гаслом «Не будь байдужим – кожен має право на допомогу!».

Розповсюджено 157 інформаційних листівок/буклетів «Ви маєте право на захист і допомогу!».

Робота в даному напрямку буде продовжуватись і надалі.