Попередження нелегальної трудової міграції

Кількість громадян України, які потрапляють у ситуацію пов’язаною з торгівлею людьми з кожним роком зростає. Злочинці вміло знаходять нові методи вербування та втягнення людей у злочинні схеми, перевозять людей за кордон з метою продажу, втягують у боргову залежність, змушують жебракувати та працювати понаднормово, при цьому порушують права та гідність людини.

29 липня 2019 року працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) разом зі спеціалістом управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації у м. Скадовську по вул. Сергіївській, з метою привернення уваги громадськості та підвищення рівня обізнаності мешканців району з питання протидії торгівлі людьми проведено вуличну роботу на тему: «Попередження нелегальної трудової міграції».

Мета заходу – надання інформації населенню району про проблему торгівлі людьми та її небезпеку, визначення основних причин та ризиків потрапляння осіб у таку ситуацію, попередження випадків торгівлі людьми, які стаються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон.

В цілому захід пройшов під гаслом «Людина не товар!».

Заходом охоплено 32 мешканці м. Скадовська.

Робота в даному напрямку буде продовжуватись і надалі.