Подорож кольоровим літом

Захист прав дітей з особливими потребами, всебічний розвиток та покращення емоційного стану – основне завдання державних та соціальних установ, підприємств та організацій  України. Працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з волонтером Центру систематично проводяться зустрічі з дітьми з особлими потребами, які проживають в Скадовському районі.

04 червня 2019 року заступник директора Центру Вікторія Горіна, фахівець із соціальної роботи Центру Оксана Герцева спільно з головою правління Скадовського споживчого товариства Олександром Касьяненко, волонтером Центру Ларисою Артюшенко та  юристом Бюро безоплатної юридичної правової допомоги Інною Шарою завітали на свято до вихованців комунальної установи «Скадовський районний центр реабілітації дітей «Надія» (далі – Центр «Надія»). В закладі виховується 25 дітей, з обмеженими можливостями.

Колектив Центру «Надія» разом з вихованцями закладу для гостей відтворили кольори літа. Діти прийняли участь і відчули казковий настрій серед мешканців лісу та морських глибин до яких вони добирались казковим потягом. Під час подорожі вони дарували всім навкруги веселі вірші, пісні та гарні таночки. Присутні отримали велике задоволення від чудового настрою, відкритих сердець, щирих посмішок вихованців закладу та віддячили їм приємними подарунками.

Такі заходи свідчать про те, що необхідно дбати про дітей не лише в дні свята, а кожного дня.