Плануємо сім’ю заради майбутніх дітей

Народження дитини – чи не най­більша радість у кожній родині. Майбутня мати сподівається народити здорове дитя, яке стане її надією і підтримкою у житті.

25 вересня 2019 року, фахівці із соціальної роботи Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з медичними працівниками комунальної установи «Скадовська центральна районна лікарня» провели лекційне заняття для породіль з теми: “ Плануємо сім’ю заради майбутніх дітей”.

Мета заходу – поглиблення знань майбутніх матерів в питаннях планування сім’ї та пропаганди здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я,  зниження кількості незапланованих вагітностей.

Під час заходу дівчата ознайомились з інформацією щодо безпечності, ефективності та правильного використання методів контрацепції та уникнення небажаної вагітності. Особливу увагу було приділено питанню профілактики розповсюдження ВІЛ та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Отримана інформація допоможе майбутнім матерям сформувати відповідальне ставлення до власного здоров’я та дасть можливість уникнути багатьох проблем у майбутньому.

Фахівці Центру кожній із породіль роздали інформаційні буклети «Плануй своє життя».