Херсонська область

Перевірка родин, діти яких навчаються в інтернат них закладах

У зв’язку із закриттям санаторних шкіл-інтернатів Херсонської області, діти, які навчались у даних закладах, повернулись до своїх родин. З метою захисту прав дітей, працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) систематично відвідують родини, в які повернулись діти на час карантину з вищевказаного навчального закладу.

Протягом листопада 2020 року заступник директора – начальник відділу з соціальної роботи Центру Вікторія Горінав спільно з начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Іриною Леляковою відвідали родини, які проживають на території Скадовського району.

Під час відвідування родин, було обстежено матеріально – побутові умови проживання, складено акти оцінки потреб дитини та її сім’ї, членам родин надано відповідні соціальні послуги, проведено роз’яснювальну роботу щодо попередження негативних явищ та ведення здорового способу життя, 14 родинам надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів з Антикризового штабу при районній державній адміністрації, оформлено необхідні документи, 9 родин забезпечено осінньо – зимовим одягом та взуттям.

Працівниками Центру долучено волонтера Ларису Артюшенко, яка допомогала пройти медичний огляд для влаштування дитини до Старозбуріївської спеціалізованої школи.

Батькам надано роз’яснення щодо проходження ІРЦ в разі необхідності та надано відповідне консультування.