Орієнтація на професійне навчання

20 листопада 2019 року в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся захід з орієнтацією на професійне навчання, який мали змогу відвідати як особи, що перебувають на обліку в службі зайнятості, так і всі інші бажаючі.

Захід було проведено представниками Державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Презентуючи навчальний заклад, заступник директора з навчально-виробничої роботи Мальський Сергій Станіславович звернув увагу на його переваги – стислі терміни навчання, сучасну матеріально-технічну базу, врахування вимог роботодавців та актуальність професій. Також присутніх детально було ознайомлено з умовами та особливостями навчання за професіями «Бармен» та «Офіціант».

Крім того, майстер виробничого навчання  Беркутенко Юлія Юріївна провела цікавий майстер-клас за професією «Бармен», під час якого учасники заходу ознайомились з особливостями роботи бармена та технологією приготування  і класифікацією коктейлів. Бажаючі мали можливість спробувати себе у якості барменів та приготувати напої.

Зустріч пройшла у позитивній атмосфері спілкування, учасники отримали відповіді на всі свої питання.