Обласному Центру народної творчості – 75 років!

Фото без опису      Фото без опису       26 червня 2019 року на базі етно-культурного комплексу «Херсонська світлиця» відбулася святкова «Мистецька толока» з нагоди 75-річниці обласного Центру народної творчості. Урочистості розпочалися відкриттям обласної виставки «Народне мистецтво Херсонщини» та презентації творчого проекту до ювілею області «Рушник Херсонщині».

У гості до ювілярів завітали заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій, народний депутат України Юрій Одарченко, начальник управління культури облдержадміністрації Світлана Думинська та керівники обласних закладів культури.

На свято також прибула і багаточисельна дзвінкоголоса культурно-мистецька спільнота із клубних закладів районів та об’єднаних територіальних громад області. Від імені усіх кульпрацівників Скадовського району колег вітали: Заслужений працівник культури України, директор Скадовського районного будинку культури — Анатолій Волошин, заступник директора – Ірина Безтравна та народний фольклорний ансамбль «Бабусі» (КЗ «Лазурненський СБК», керівник Валентина Демчук).

У поздоровчій програмі «Будинок, де живе свято» гості вітали ювілярів веселими музичними, хореографічними та театралізованими художніми номерами.

Подарунки, привітання, квіти, побажання лунали для працівників ОЦНТ протягом декількох годин. Захід супроводжував яскравий та різнобарвний ярмарок майстрів та народних умільців. На подвір’ї «Світлиці» проходили майстер-класи з традиційних видів народних ремесел, варився смачний гуртовий обід для толокувальників.