Обираємо професійне майбутнє

У  кожного випускника настає момент прийняття важливих рішень. Такі питання, як: «Ким бути?», «Які предмети ЗНО обрати?», «Який вибрати навчальний заклад для вступу?» - дуже турбують молодь, особливо в 11 класі, тому, що вони визначають подальший професійний шлях. Щоб допомогти випускникам м. Скадовська та Скадовського району вирішити ці питання, 15 листопада 2018 року в Скадовському районному будинку культури імені Т.Шевченка  відбулася щорічна  Акція випускник «Твій вибір-твоє майбутнє». Захід  був  організований Скадовським міжшкільним навчально-виробничим комбінатом спільно із Скадовською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості та Відділом освіти Скадовської районної державної адміністрації. Цього разу на захід були запрошені представники 11 навчальних закладів різних типів акредитації: Херсонського національного технічного університету, ДВНЗ «Херсонського державного аграрного університету, Херсонського державного університету, ВНЗ Херсонського економічно-правового інституту, КЗ «Бериславського медичного коледжу», «Бериславського педагогічного коледжу» Скадовського технікуму ХДАУ, ДНЗ «Вищого професійного училища №2», ДНЗ «Херсонського професійного суднобудівного ліцею»,  ДНЗ «Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну», ДПТНЗ «Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії». В ході профорієнтаційного заходу випускники  познайомились з навчальними закладами, отримали інформацію про умови вступу, факультети, спеціальності та професії, терміни та умови навчання. Крім того, в ході жвавого спілкування в фойє перед початком офіційних виступів та презентацій навчальних закладів в залі, в учнів була можливість познайомитися з викладачами та отримати інформаційні буклети.

Поряд з цим, всі бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування, переглянути відеоролики служби зайнятості «Як обрати професію?». Також фахівцями Скадовської районної філії ХОЦЗ була надана випускникам інформація про можливість пройти тестування за допомогою онлайн-сервісу «Моя професія: консультаційна мережа», після проходження якого вони зможуть отримати перелік рекомендованих професій і загальний прогноз ефективності професійної самореалізації, адже є випускники, які досі мають сумніви в своєму виборі професії..Кожний випускник на цьому заході отримав буклет з інформацією про онлайн – тестування.