Новий захід для клієнтів служби зайнятості

З початку липня  у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості  запроваджено новий інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Під час семінару безробітні ознайомлюються  з основними послугами та електронними сервісами служби зайнятості, змінами в обслуговуванні клієнтів, перевагами легальної зайнятості, загрозами нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами. Участь в  семінарі допомагає  безробітним сформувати чітке уявлення про діяльність служби зайнятості, підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці, отримати нові знання та досвід, зрозуміти наслідки нелегального працевлаштування. Саме правова поінформованість є найефективнішим захистом своїх інтересів у сфері зайнятості.